Dijitalleşme çağında kadın olmak

Dijital Pazarlama Sohbetleri bu yıl 8 Kasım'da gerçekleşecek.

06.11.2017 - 08:20 | MediaCat

Dijital Pazarlama Sohbetleri ikinci kez gerçekleşiyor

İkincisinin teması “Dijitalleşme Çağında Kadın Olmak” olarak belirlenen Dijital Pazarlama Sohbetleri, 8 Kasım Çarşamba günü saat 19:00’da gerçekleştiriliyor.

Workington Levent’in ev sahipliği yapacağı etkinlikte dijital pazarlama profesyonelleri, şirketlerin iletişim ve pazarlama yöneticileri, pazarlama uzmanları, sosyal medya uzmanları, pazarlama danışmanları, marka yöneticileri, pazarlama ve satış ile insan kaynakları yöneticileri bir araya gelecek.

Diverseffect Dijital Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş ile Dijital Dönüşüm Danışmanı ve ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör’ün moderatörlüğünde düzenlenecek olan sohbette Zade Vital Genel Müdürü Beril Koparal, Mynet Genel Müdürü Bilgen Aldan ve TurkishWin & BinYaprak Kurucusu Melek Pulatkonak katılımcıların sorularını yanıtlayacak. Etkinlikte; kadınların ne kadar dijital olduğu, iş hayatında kadın olmanın avantajları ve dezavantajları, dijitalleşme sonrası ev-iş dengesi, kadınların internetten alışverişi nasıl şekillendirdikleri ve dijitalde kadınların daha başarılı olması için neler yapmaları gerektiği gibi konular ele alınacak.

Dijital Pazarlama Sohbetleri’ne katılmak isteyenler, başvurularını buradan yapabiliyor.