MediaCat

Dijitalleşme çağında kadın olmak

Dijital Pazarlama Sohbetleri bu yıl 8 Kasım’da gerçekleşecek.

Dijitalleşme çağında kadın olmak

İkincisinin teması “Dijitalleşme Çağında Kadın Olmak” olarak belirlenen Dijital Pazarlama Sohbetleri, 8 Kasım Çarşamba günü saat 19:00’da gerçekleştiriliyor.

Workington Levent’in ev sahipliği yapacağı etkinlikte dijital pazarlama profesyonelleri, şirketlerin iletişim ve pazarlama yöneticileri, pazarlama uzmanları, sosyal medya uzmanları, pazarlama danışmanları, marka yöneticileri, pazarlama ve satış ile insan kaynakları yöneticileri bir araya gelecek.

Diverseffect Dijital Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş ile Dijital Dönüşüm Danışmanı ve ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör’ün moderatörlüğünde düzenlenecek olan sohbette Zade Vital Genel Müdürü Beril Koparal, Mynet Genel Müdürü Bilgen Aldan ve TurkishWin & BinYaprak Kurucusu Melek Pulatkonak katılımcıların sorularını yanıtlayacak. Etkinlikte; kadınların ne kadar dijital olduğu, iş hayatında kadın olmanın avantajları ve dezavantajları, dijitalleşme sonrası ev-iş dengesi, kadınların internetten alışverişi nasıl şekillendirdikleri ve dijitalde kadınların daha başarılı olması için neler yapmaları gerektiği gibi konular ele alınacak.

Dijital Pazarlama Sohbetleri’ne katılmak isteyenler, başvurularını buradan yapabiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.