YouTube’tan Super Bowl’a özel galeri

Reklamın kırmızı halısında boy gösterecek tüm reklamlar burada.

20.01.2014 - 15:27 | Haluk Kasarcı

YouTube 'tan Super Bowl'a özel galeri

YouTube, tarihinde ilk kez Super Bowl‘a özel olarak bir galeri projesini hayata geçirdi. Super Bowl’u sabırsızlıkla bekleyen hayranlara aralarında Butterfingers, Doritos ve Pepsi‘nin bulunduğu birçok reklam filminin teaser’ını izleme imkânı veren Ad Blitz‘te aynı zamanda en beğenilen reklam filmleri de oylanabilecek.

Markaların YouTube’a reklamlarını ya da reklamların teaser’larını yüklemeleri alışık olmadığımız bir durum değil ancak bu yıl ilk kez hayata geçirilecek uygulama sayesinde tüm bu reklamlar bir arada yer alacak.

YouTube’da Spor ve Otomobil Kanalları Pazarlama Müdürü Leena El-omar konuya ilişkin yaptığı blog paylaşımında “YouTube’da bu reklamları izleyip paylaşmayı ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz. 2013’te bu büyük mücadelede yer alan reklamları 265 milyon sefer (3,2 milyon saat) izlediğinizi unutmadık. Bu tam 800 bin Super Bowl maçı süresiyle eş değer” demişti.

YouTube 'tan Super Bowl'a özel galeri

YouTube Ad Blitz’e buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.