MediaCat

Doritos ‘Super Bowl’ reklamları için amatörleri yarıştırıyor

Marka her yıl düzenlediği ‘Crash the Super Bowl’ yarışmasının finalistlerini açıkladı.

Doritos ‘Super Bowl’ reklamları için amatörleri yarıştırıyor

ABD Ulusal Amerikan Futbolu Ligi NFL‘nin ‘Super Bowl’ ismi verilen final karşılaşması, ülkenin en çok izlenen etkinliği olma özelliği taşıyor. Bu durum etkinliği aynı zamanda ülkenin en pahalı mecrası haline getiriyor. Böylesine pahalı bir mecrada sıradan işlerle yer almak istemeyen markaların etkinliğe özel reklamlar üretmeleri, karşılaşma sırasında gösterilen reklamların da Super Bowl’u ilginç kılan unsurlarından birisi haline dönüştürmüş durumda.

Super Bowl reklamları için her yıl amatör yapımcıları yarışmaya davet eden Doritos, ‘Crash the Super Bowl’ ismini verdiği projenin bu yılki finalistlerini açıkladı.

Yarışmanın birisi takipçiler tarafından, diğeri de Doritos’un pazarlama ekibi tarafından seçilecek iki birincisi olacak ve her iki reklam da Super Bowl’da gösterilecek. Yine, her iki reklamın arkasında yer alan ekip de The Avengers: Age of Ultron filminin ekibi ile birlikte çalışma şansı elde edecek. 29 Ocak’a kadar devam edecek oylama sürecinde en çok oyu alan reklamın ekibi ayrıca 1 milyon dolarlık büyük ödülün de sahibi olacak.

Finale kalan işler aşağıda. Sizin birinciniz hangisi?

Dinlenme Odası

Zaman Makinesi

Ofis Hırsızı

Kovboy

Parmak Temizleyici

Kaynak: Mashable

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.