MediaCat

Young Lions 2024 Türkiye başvuruları başladı

Young Lions Türkiye 2024 elemelerine başvurular 11 Mart’a kadar devam edecek.

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali kapsamında, 30 yaş ve altı (21 Haziran 1993 tarihinde veya sonrasında doğmuş) genç profesyoneller ile yaratıcıların katılımıyla gerçekleşen Young Lions’ın Türkiye elemelerine başvurular başladı.

Türkiye temsilciliğini MediaCat’in üstlendiği elemeler sonucunda Digital, Film, Media ve Print & Outdoor kategorilerinde finale kalan 8 genç Fransa’da düzenlenen festivale fiziksel olarak katılmaya ve yaklaşık 80 ülkenin katılımıyla gerçekleşen Cannes Young Lions’ta Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanacak.

Digital kategorisinde GroupM, EssenceMediacom, Mindshare, mSix&Partners ve Wavemaker; Film kategorisinde Anima İstanbul, AUTONOMY, DEPO Film, Mental!, Norr Film, PTOT Film, Public Film ve Riders; Print & Publishing kategorisinde Kentvizyon destekleriyle gerçekleşen Cannes Young Lions Türkiye elemelerine başvurular 11 Mart’a kadar devam edecek.

Başvuru sürecine ilişkin daha detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.