MediaCat

Sen yeter ki güç iste

Petlas’ın yeni reklam filmi yayında.

Ürettiği lastikleri bugüne kadar 130’dan fazla ülkeye ihraç eden Petlas‘ın, lastikte güç kavramını markasının ve fabrikasının üretim gücüyle özdeşleştirdiği yeni reklam filmi ekranlardaki yerini aldı.

İletişim çalışmalarının odağına güç konumlandırmasını alan markanın teknoloji ve Ar-Ge gücünü adapte ettiği kampanyası, hedef kitlesiyle “Sen yeter ki güç iste, Petlas ile güç sende” sloganıyla buluşuyor. Filmde markanın gücüne ve sürdürülebilir bir geleceğe ulaşmak için üretiminin büyük kısmını güneş enerjisiyle gerçekleştirmesine vurgu yapılıyor.

Yaratıcı süreçleri Concept imzası taşıyan filmde Petlas’ın gücünü hem metrekare hem üretim kapasitesi hem de ürün çeşitliliği olarak Türkiye’nin ve Avrupa’nın tek çatı altında en büyük lastik fabrikası olmasından, Türkiye’den en fazla ülkeye ihracat yapan lastik üretici olma özelliğinden, yaygın satış ağından, her yıl geliştirdiği yüzlerce Ar-Ge projesinden ve hiç azalmayan en zorlu koşullara dayanan ürünleri tasarlama motivasyonundan aldığı işleniyor.

Yeni reklam filmlerinde marka hakkında bilinmeyen birçok özelliği anlattıklarını ifade eden Petlas Pazarlama Müdürü Esra Ertuğrul Boran, “Otomobil, otobüs, kamyon, traktör, iş makinesi gibi kullanım alanlarının yanında yarış araçları, askeri araçlar ve hava araçlarına ürettiğimiz lastiklerle rakiplerimizden ayrışmamızın altını çiziyoruz. Sayıları her geçen gün artan yeni nesil SUV ve elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu gücün de Petlas’ın fark yaratan Ar-Ge’siyle karşılanacağına vurgu yapıyoruz. Reklam filminde gururla öne çıkardığımız bir başka konu da Petlas’ın hava aracı lastiklerini akredite edebilen uluslararası bir test merkezine sahip, dünyada dördüncü, Türkiye’de tek marka olması” değerlendirmesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.