MediaCat

En iyi hislerden de iyi

Burger King’den iyi hislere meydan okuyan kampanya.

Hayattaki en iyi hissin ne olduğu sorusuna sonsuz yanıt sunulabilir ama Birleşik Krallık’ta yayınladığı yeni kampanyasında Burger King, olası tüm yanıtlara meydan okuyor.

Yaratıcı süreçlerini BBH Londra’nın üstlendiği Foodfillment kampanyasında ilk öpücüğün, balık tutmanın ve sürpriz doğum günü partisinin verdiği hisler yok sayılmasa da Burger King lezzetlerinin yarattığı “foodfillment” hissiyle kıyaslanıyor. Karakterlerin ikna olma konusunda pek zorlanmadığı kampanya, Burger King’in hızlı bir atıştırmadan ziyade tam anlamıyla tatmin edici bir yemek deneyimi sunduğu fikrini pekiştirmeyi amaçlıyor.

Yemekte memnuniyetin doymakla sınırlı olmadığını, gerçek gıda kalitesi, lezzetli malzeme ve paranın karşılığını almakla ilgili olduğunu ifade eden Burger King Birleşik Krallık CMO’su Katie Evans, Foodfillment’ın nihai tatmin hissini kusursuz yansıttığını düşündüklerini söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.