MediaCat

Kampüste Reklam Var için geri sayım başladı

Etkinliğin 16’ncısı bu yıl 7 – 8 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

Kampüste Reklam Var için geri sayım başladı

Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen Kampüste Reklam Var, reklam ve pazarlama sektörünün önde gelen isimlerini bir kez daha ağırlamaya hazırlanıyor.

7 –  8 Mart tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek festival tadındaki etkinlik bu yıl konuşmacı olarak GroupM EMEA CEO’su ve WPP Türkiye Ülke Başkanı Demet İkiler, Concept Kurucusu ve Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler, Seri Girişimci Hakan Baş, Facebook Agency Partner Serkan Tavşanoğlu, Hypers Ajans Kurucusu Tolga Akış, YouTuber’lar Berkcan Güven ve Efe Uygaç, Rap Sanatçısı Murda (Önder Doğan), 51 Digital Ajans Kurucusu Burak Bozkurt, Influencer & YouTuber Damla Altun, Oyuncu Enis Arıkan, Oyuncu Serhan Arslan, Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim, C-Section Kreatif Grup Başkanı Kutsal Bayraktar, Teknoloji ve Pazarlama Stratejisti Hakan Akben, Google Türkiye’den Erhan Can İşeri, İllüstrasyon Sanatçıları Burak Şentürk ve Ethem Onur Bilgiç ve Über Ajans Kurucusu Hande Arslan’ı ağırlayacak.

Kampüste Reklam Var hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü’nün Instagram sayfasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.