Boğaziçi Marka Zirvesi’ne geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

10.05.2022 - 14:22 | MediaCat

Boğaziçi Marka Zirvesi'ne geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Satış ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Boğaziçi Marka Zirvesi 14-15 Mayıs tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde öğrencileri pazarlama sektörünün önemli isimleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

H&M İletişim ve Sürdürülebilirlik Müdürü Pelin Atay Kuran, Mercedes-Benz Otomotiv Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Emre Kurt, L’oreal Groupe Head of Digital & E-Commerce Professional Products Hande Aydın, Dilek Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Paşa Dilek, Danone Uzman Beslenme Ürünleri Pazarlama Direktörü Serhan Selek, Reckitt Hijyen Finish ve Yüzey Bakım Kategori Müdürü Cem Oğuzcan, Spor Yorumcusu Kaan Kural, Spor Yazarı Mehmet Demirkol ile Oyuncu Pelin Akil Altan ve Anıl Altan etkinlikte öğrencilerle bir araya gelecek isimler arasında yer alıyor.

Boğaziçi Marka Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.