MediaCat

Çaylak Kampı katılımcılarını bekliyor

Reklamcılık Vakfı’nın düzenlediği Çaylak Kampı için son başvuru tarihi 13 Ağustos.

Çaylak Kampı katılımcılarını bekliyor

Reklamcılık Vakfı tarafından üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri için 2000 yılında hayata geçirilen yaz okulu projesi Çaylak Kampı bu yılki katılımcılarını bekliyor.

Bu yıl ETİ sponsorluğunda online düzenlenen Çaylak Kampı’nda öğrencilere pazarlama iletişimindeki farklı disiplinlerin anlatılması, departmanların tanıtılması, hem teorik hem pratik eğitimlerle sektörün önde gelen yöneticilerini dinleme olanağı sunulması ve gerçek brief’lerle kampanya hazırlama ve sunma olanağı sağlanması amaçlanıyor.

Öğrencilerin ETİ’nin vereceği brief doğrultusunda kampanya hazırlayacakları Çaylak Kampı’nda 16-25 Ağustos tarihleri arasında teorik eğitimler verilecek. Öğrenciler, hazırladıkları kampanyaların sunumlarını 1-2 Eylül tarihlerinde gerçekleştirecek. Çaylak Kampı için başvuru dönemi 13 Ağustos’ta saat 13:00 itibarıyla kapanacak.

Çaylak Kampı katılımcıları, kendilerine sunulacak brief’e sosyal medya yönetimi, UX-UI-marka ilişkisi ve müşteri deneyimi haritası gözünden bakacak. Katılımcılara kampanya başarısının farklı mecralarda nasıl ölçümlendiği, televizyondan açıkhavaya metriklerin nasıl yorumlanabileceği gibi püf noktaları sunulacak. Aynı zamanda reklam sektörü ile ilgili, okul hayatlarında öğrenemeyecekleri bilgiler ve etik kuralları da sektör duayenleri tarafından aktarılacak.

Katılım ücretinin 250 TL olduğu Çaylak Kampı’na başvurmak ve program hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.