OMD Türkiye ve mobilike IAB Mixx Ödülleri’nden bronzla döndü

Ajanslar, yarışmada Türkiye'den ödül alan ilk şirketler oldu.

25.09.2013 - 14:06 | MediaCat

OMD Türkiye ve mobilike IAB Mixx ödüllerinde finalde

Bu yıl Interactive Advertising Bureau‘nun (IAB) Amerika Birleşik Devletleri’ndeki merkezi tarafından Mixx Ödülleri’nin 9’uncusu düzenlendi. 17 ülkeden 106 işin finalist olarak belirlendiği yarışmada mobilike ve OMD Türkiye, Renault yeni Clio mobil rich media reklamı ile bu sene ilk kez açılan ‘IAB Standard Mobile Rich Media Display’ kategorisinde 24 Eylül 2013’de New York’ta yapılan galada Bronz Mixx kazandı.

mobilike’ın IAB standartlarına uygun olarak hazırladığı, kullanıcının tablet ekranında yeni Clio’yu 360 derece döndürmesini sağlayan mobil rich media çalışmasında, otomobilin özelliklerini detaylı bir şekilde sundu ve araç lansmanının mobilde kullanımını etkili şekilde kullanıcıya aktardı. Türkiye’de mobilde ilk defa uygulanan 360 derece araç tanıtımı, kullanıcıyı reklamla başarılı bir şekilde etkileşime geçirdi ve bu başarı sonuçlara da yansıdı. Tabletin özelliklerini kullanarak aracın birebir deneyimlenmesini sağlayan çalışma hedef kitlesine uygun olarak 13 farklı iPad dergi ve uygulama mecrasında yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.