MediaCat

MIXX Awards Europe 2020’den Türkiye’ye Grand Prix

Türkiye organizasyondan 15 ödülle ayrıldı.

MIXX Awards Europe 2020’den Türkiye’ye Grand Prix

Dijital reklamcılık alanında dünyanın 47 ülkesinde faaliyet gösteren IAB’nin Avrupa merkezi IAB Avrupa tarafından düzenlenen MIXX Awards Europe 2020’de en başarılı dijital çalışmalar ödüllerine kavuştu.

16 kategoride toplam 38 ödülün dağıtıldığı yarışmada Türkiye’ye biri Grand Prix olmak üzere toplam 15 ödül geldi. Organizasyonda milklab ve MG Media imzalı ETİ Puf Müzik Akademisi kampanyası Grand Prix’ye layık görülürken, aynı kampanya ikisi altın olmak üzere üç kategoride de ödül aldı.

IAB Türkiye Başkanı Neslihan Olcay, “Bu yıl bir kez daha Mixx Europe’da Türkiye’de yapılan dijital reklamlar öne çıktı ve üçüncü kez Grand Prix de Türkiye’ye geldi. Tüm dünyada benzeri görülmemiş bir süreçten geçtiğimiz günlerde bu ödüllerle mutlu ve gururluyuz. Finale kalan ve ödül alan tüm ekipleri kutluyorum” dedi.

MIXX Awards Europe 2020’de Türkiye’den ödül alan işler şöyle:

ETİ Puf Müzik Akademisi

Ajans: milklab / MG Media
Reklamveren: ETİ
Ödül: Grand Prix, Bronx MIXX (Kampanya Etkililiği), Atın MIXX (Oyunlar & E-Spor), Altın MIXX (Sanal ve Artırılmış Gerçeklik)

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.