MediaCat

MIXX Awards Europe 2019 sahiplerini buldu

Türkiye organizasyondan 14 ödülle ayrıldı.

MIXX Awards Europe 2019 sahiplerini buldu

Dünya genelinde 47 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun (IAB) Avrupa merkezi IAB Europe tarafından düzenlenen MIXX Awards Europe 2019’da en başarılı dijital çalışmalar 4 Haziran’da Varşova’da gerçekleştirilen törenle ödüllendirildi.

13 kategoride toplam 36 ödülün dağıtıldığı gecede yarışmaya Türkiye’den başvuran ajans ve reklamveren ekipleri 14 ödüle layık görüldü.

IAB TR Yönetim Kurulu ve IAB Avrupa Eğitim Yürütme Kurulu Başkanı Neslihan Olcay, ödüllerle ilgili değerlendirmesinde, “Dijital, reklam endüstrisinin çekici gücü. Büyüme trendinin yanı sıra bunu belgeleyen bir başka unsur da ülkemizde üretilen işlerin niteliği. MIXX Europe bir kez daha Türkiye’de üretilen reklamların, hem yaratıcılık hem de hedef-sonuç ilişkisinde ne denli başarılı olduğunu gösterdi. 36 ödülün neredeyse yarısı ülkemizde üretilen işlere giderken, çıta biraz daha yukarı çıkmış oldu. Ödül kazanan ekipleri kutlarken önümüzdeki yıl bu zorlu rekabette yer alacaklara şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

MIXX Awards Europe 2019’da Türkiye’den ödüle layık görülen çalışmalar şöyle:

Konuşalım Artık
Ödül: Altın MIXX

Ajans: Mindshare Türkiye
Reklamveren: Unilever
Kategori: Marka Reklamcılığı

Kırmızı Çizgi
Ödül: Bronz MIXX

Ajans: Mindshare Türkiye
Reklamveren: Vodafone
Kategori: Marka Reklamcılığı

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.