MediaCat

Köpek eğitim yarışmasında bir otomobil

Škoda Kamiq’ten eğlenceli ve bir o kadar da sevimli bir reklam.

Köpek eğitim yarışmasında bir otomobil

Otomobil reklamlarının çoğunda teknoloji, mühendislik ya da estetik gibi boyutların öne çıkarılmasına alışkınızdır. Farklı bir yol tercih eden Škoda Kamiq ise yeni reklam filminde otomobil ile sürücü arasındaki bağı eğlenceyle harmanlayarak ekrana taşıyor.

Sürücünün En İyi Arkadaşı adlı filmde Škoda Kamiq, insanoğlunun en iyi dostu köpeklerin hünerlerini sergilediği yarışmaya katılıyor ve çevikliğiyle rakiplerini geride bırakıyor.

Fallon CCO’su Chaka Sobhani, “Škoda ve köpekler. Sevilmeyecek gibi değil. Köpekleri seven bir millet olarak, kimi zaman kendisini fazla ciddiye alan bir kategoride yüz güldürecek bir fikir yaratmak istedik. Çalışması inanılmaz keyifliydi; umarım insanlar izlerken de aynı keyfi alabilirler” yorumunda bulundu.

Škoda, insanların hayatlarını köpeklerin yoldaşlığıyla değiştirmek adına çalışmalar yürüten yardım derneği Dogs for Good ile işbirliği de yaptı. Köpeklerin ve gönüllülerin ulaşımlarına yardımcı olabilmek adına marka, filmde kullanılan iki Kamiq otomobili derneğe bağışladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.