MediaCat

Penguen soyu Geico’ya emanet

GPS cihazları da yanılır…

Penguen soyu Geico’ya emanet

Antartika’nın sevimli sakinleri imparator penguenler, üreyebilmek için yüzlerce kilometreyi göze alıp her yılın Mart ayında göç yolculuğuna çıkıyor. İmparator penguenlerin, göç edecekleri yeri kolayca bulabilmek niyetiyle GPS cihazı kullandıklarını hiç sanmıyoruz. Fakat kısa süreliğine de olsa buna inanmak isteyen birisi var: Gecio.

The Martin Agency ile keyifli işler yaratan işbirliğini yeni bir reklam filmi ile sürdüren marka, tembel hayvana çizim-tahmin oyunu oynatmasının ardından bu kez Antartika’ya, GPS cihazıyla yollarını bulmaya çalışan iki imparator penguenin yanına uğruyor. Bizler GPS cihazlarına sonuna kadar güvenebiliriz ancak her yıl içgüdüleriyle katettikleri yolda bu defa GPS cihazıyla ilerlemeye çalışan iki penguen teknolojinin kurbanı oluyor ve hedeflerinden bir hayli uzakta kalıyor. Hemen ardından da marka devreye giriyor ve GPS cihazları güven yitirse bile tasarruf etmek adına her daim Geico’ya güvenilebileceğini vurguluyor.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.