Kanal 1’den ödüllü Dünya Kupası yarışması

2006 FIFA Dünya Kupası resmi yayıncısı KANAL 1, futbol tutkunlarını hediye yağmuruna tutan bir yarışmayla kupa heyecanını ikiye katlamayı hedefliyor.

07.06.2006 - 00:00 | MediaCat

2006 FIFA Dünya Kupası resmi yayıncısı KANAL 1, futbol tutkunlarını hediye yağmuruna tutan bir yarışmayla kupa heyecanını ikiye katlamayı hedefliyor.

Cep telefonlarından kısa mesajlar aracılığıyla katılımların gerçekleşeceği KANAL 1 Dünya Kupası Yarışması’nda futbol topundan otomobile kadar yüzlerce hediye KANAL 1 izleyicilerinin olacak.

KAYIT yazıp Turkcell 4177’ye gönderenler hem Bilgi Yarışması’nda hem de Süper Final’de yarışmaya hak kazanacaklar. 13 Haziran tarihinden itibaren cep telefonlarına gelen çoktan seçmeli soruları yanıtlayan yarışmacılar doğru cevapladıkları sorulardan puanlar toplayacaklar. En yüksek puana sahip olanlar arasında, canlı yayınlanacak “Kupa da Kupa” programında sorulacak soruya en kısa sürede doğru yanıtı veren yüzlerce kişi, birbirinden değerli ödülleri kazanacak. Bilgi Yarışması’nın 23 Haziran’daki finali büyük heyecana sahne olacak. Sorulan soruyu en kısa sürede yanıtlayan izleyici “Kupa da Kupa” programına canlı yayında bağlanarak Ümit Aktan’ın sorusunu da doğru yanıtlarsa plazma tv kazanacak.

KANAL 1 Dünya Kupası Yarışması’na KAYIT yazıp Turkcell 4177’e gönderen herkes katılabilecek. Bilgi Yarışması’na katılanlar aynı zamanda Süper Final’de de yarışabilecekler.
9 Temmuz günü Dünya Kupası sahibini bulurken Süper Final’de bir otomobil de canlı yayında KANAL 1 izleyicilerinden birinin olacak. Ödül kazananların isimleri de 12 Temmuz’da Sabah gazetesinde yayınlanacak.

KANAL 1 Dünya Kupası Yarışması’yla ilgili ayrıntılı bilgileri www.kanal1.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.