Turkcell’den 200 ülkede kesintisiz hizmet

Turkcell müşterilerinin yurtdışında hizmet aldığı ülke sayısı son anlaşmalarla...

10.07.2008 - 16:28 | MediaCat

Turkcell müşterilerinin yurtdışında hizmet aldığı ülke sayısı son anlaşmalarla 200’e ulaştı. Böylece GSM iletişiminin bulunduğu ülkelerin yüzde 91’i Turkcell’in uluslararası kapsama alanına girmiş oldu. Turkcell’liler gerek geniş kapsama alanı gerekse avantajlı kampanyalarla yurtdışında da Turkcell ayrıcalıklarından yararlanmaya devam ediyor.

Turkcell, yaptığı son anlaşmalarla yurtdışında iletişim hizmeti verdiği yabancı operatör sayısını 587’e yükseltirken, ülke sayısını da 200’e çıkardı. Böylelikle Dünya GSM Birliği’ne kayıtlı olan, başka bir deyişle GSM iletişimin bulunduğu 220 ülkenin yüzde 91’i Turkcell’in uluslararası kapsama alanına dahil oldu.

Turkcell, veri iletişiminde de dünyayı kapsıyor…

Türkiye’de açık ara en yaygın ve kaliteli hizmeti sunan Turkcell, sadece ses tarafında değil, yurtdışında ulaştığı GPRS kapsamasıyla da dünyanın lider operatörleri arasında yer alıyor. GPRS dolaşımı için yaptığı anlaşmalar sonucunda Turkcell, dünyanın131 ülkesinde 324 operatörle müşterilerine yurtdışında da en kaliteli ve hızlı veri iletişim hizmetini sunuyor.

Turkcell’liler, yurtdışında da pek çok avantajlı kampanyadan yararlanıyorlar…

Yurtdışı kullanımda da dünyanın lider operatörleri arasında yer alan Turkcell’in 2008’in ilk beş ayında yurtdışına çıkan müşterileri, 2007’nin aynı dönemine göre yüzde 18 oranında artarken, bu müşterilerin önemli bir bölümü Turkcell’in İşTcell kullanıcılarına sunduğu yurtdışında “yüzde 50 indirim” kampanyasından yararlandı. Kampanyadan yararlanan İşTcell’li sayısı 31 Mayıs itibarıyla 197 bine ulaştı.

Turkcell’in 31 Ağustos’a kadar devam edecek kampanyasında tüm İşTcell üyeleri (bireysel ve kurumsal, faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri) yurtdışında arama yaptıkları gün başına sadece 1 YTL/15 kontör ödeyerek yüzde 50 indirimli konuşuyorlar. Hattı yurtdışına açık İşTcell’liler, bu fırsattan yararlanmaya başlamak için IS GEZGIN yazıp 2121’e ücretsiz kısa mesaj gönderiyorlar.

İşTcell’liler yaz sonuna kadar yurtdışında interneti de yüzde 50 indirimli kullanıyor. Faturalı hat sahibi İşTcell’liler, INTERNET GEZGIN yazıp 2123’e ücretsiz kısa mesaj göndererek, internete bağlandıkları gün başına sadece 1 YTL ödeyerek yüzde 50 indirim ayrıcalığından yararlanıyorlar.

Yurtdışında ilk 3 SMS, Turkcell’den hediye…

Turkcell, 13 Haziran’da başlattığı “Ben vardım” SMS kampanyasıyla, yurtdışına çıkan her müşterisine “gittikleri yere güvenle ulaştıklarını” yakınlarına bildirebilmeleri için ücretsiz 3 SMS hediye ediyor. Kampanyadan bugüne kadar yaklaşık 90 bin Turkcell müşterisi yararlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.