Biselect’le hayata ve trafiğe yeni bir renk geliyor

Mobis Elektrikli Araçlar, Biselect ile Türkiye’de trafik sorununa yepyeni, eğlenceli ve ekonomik bir çözüm getiriyor.

06.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Mobis Elektrikli Araçlar, Biselect ile Türkiye’de trafik sorununa yepyeni,
eğlenceli ve ekonomik bir çözüm getiriyor. Biselect ile bundan böyle ayda sadece
5 YTL’ye trafiğe takılmadan, yorulmadan istediğiniz yere keyifle ulaşabilirsiniz.

MoBis Elektrikli Araçlar, Biselect markalı yeni elektrikli araçlarını Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sundu. Yeni çevre dostu Biselect, Türkiye’de elektrikli araçlar kategorisinde bir ilk olma özelliğini taşıyor. Şarj edilebilir Biselect elektrikli araçlar hem akülü kullanılabiliyor, hem de istenirse sürücüsüne bisiklet keyfi sunuyor. Biselect, ulaşım sorununuzu ayda sadece 5 YTL’ye, üstelik eğlenceli bir şekilde çözüyor.

Son derece pratik ve ekonomik olan Biselect elektrikli araçlar, sürücüleri yakıt masrafından kurtarıyor. Biselect ile yola çıkmak için aracınızı şarj etmeniz yeterli oluyor. Tek şarj edişte 50 km’ye kadar yol kat edebilen Biselect ile, yedek şarj adaptörü sayesinde toplam 100 km yol kat edilebiliyor. Biselect, her gün tam şarjlı olarak kullanıldığında ayda sadece 5 YTL’lik elektrik harcıyor. Egzozu olmadığı için Biselect diğer taşıtların aksine çevreye zarar vermiyor, doğayı kirletmiyor ve gürültü kirliliğine yol açmıyor. Saatte 35 km’ye kadar çıkabilen hızlarıyla Biselect elektrikli araçlar, kullanıcılara özellikle yazın geldiği bu günlerde açık havada hayatın tadını doya doya çıkarma, istedikleri yerlere en ucuz şekilde, keyifle ve kolaylıkla ulaşma olanağı sunuyor.

Biselect’in özel bataryası, CPU motoru ve kontrol ünitesi içine yerleştirilmiş özel çipi sayesinde uzun mesafede sürüş imkanı, uzun bir kullanım ömrü ve enerji tasarrufu sağlanıyor. Biselect elektrikli araçlarda sürücünün aracı daha rahat kullanmasına olanak tanıyan “uzun yol modu” ve “hızlı sürüş modu” olarak iki farklı mod bulunuyor. Elektrikli araçların kullanımında en önemli faktörlerden biri olan güvenlik konusu da acil kapatma düğmesi ile güvence altına alınıyor. Elektrikli aracın kontrolden çıkması ya da frenlemede sorun yaşanması halinde, sürücü acil kapama düğmesine basarak motoru anında durdurabiliyor.

Biselect elektrikli taşıtlar Mobis Elektrikli Araçlar tarafından 1 yıl garanti ile satışa sunuluyor. MoBis ayrıca, 24 saat online teknik destek hizmeti ile sürücülere satış sonrasında da tam destek sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.