MediaCat

İyi yaşama selam çakan kampanyalar

İlk kez bu yıl Felis’e dahil edilen Sağlık İletişimi Bölümü, sağlık profesyonelleri ve son kullanıcıya yönelik en iyi işleri belirleyecek.

İyi yaşama selam çakan kampanyalar

Tüm dünyada yükselen Health & Wellness trendi ilaç firmalarının yanı sıra diğer ürün ve hizmet sağlayıcısı markaların da iletişim dilinde etkili olmaya başladı.

Bu yükselişe kulak veren Felis, tüketicilerine “iyi yaşam” söylemiyle seslenen markalar için en yaratıcı uygulamalara imza atan ajansların bu yıldan itibaren Felis Ödülleri Sağlık İletişimi Bölümü’ne başvurmasına imkân sağlıyor.

Sağlık Profesyonelleri İletişimi ve İyi Yaşam (Health & Wellness) kategorileri olmak üzere iki ayrı alt bölümde kurgulanan yeni bölümde toplam 28 kategori bulunuyor.

Doktor, diş hekimi, eczacı gibi sağlık profesyonellerine yönelik hayata geçirilen iletişim çalışmaları Sağlık Profesyonelleri İletişimi kategorilerinde yarışırken; iletişim dilinde iyi yaşamı savunan, herhangi bir ajans tarafından son kullanıcıya yönelik herhangi bir ürün ya da hizmet için uygulanmış kampanyalar İyi Yaşam (Health& Wellness) kategorilerine başvurabilecek.

Bu yıl ilk kez toplanacak olan Felis Ödülleri Sağlık İletişimi Bölümü jürisine Bayer Consumer Care Türkiye Ülke Başkanı Oya Canbaş başkanlık edecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.