Sağlık iletişiminin en iyileri Felis’e

Felis Sağlık İletişimi Bölümü, sağlık profesyonelleri ile tüketicilere yönelik kampanyaların kendi aralarında değerlendirileceği tek organizasyon olarak başvuruları bekliyor.

19.09.2016 - 14:14 | MediaCat

İyi yaşama selam çakan kampanyalar

Sağlık iletişiminde yaratıcılığı ödüllendiren tek organizasyon olan Felis Sağlık İletişimi Bölümü, sağlık profesyonellerinin yanı sıra son kullanıcıya yönelik hayata geçirilen projeleri de ödüllendiriyor.

Toplam 28 kategoride başvuruya açılan bölümün en avantajlı yanı sadece farma endüstrisi değil, iletişim dilinde “iyi yaşam”ı ön planda tutan her markanın yarışmasına olanak tanıması.

İletişimi yasalarla sınırlanmış olan sağlık sektöründe sağlık profesyonellerine ulaşmak halihazırda yaratıcılık gerektiriyor. Ancak son yıllarda dünya genelinde 2 milyar orta sınıf mensubunun ilgisiyle yükselen Health & Wellness sektörü doğal olarak diğer markaların da radarında. Gıdadan kişisel bakıma, turizmden emlağa kadar birçok sektörden marka, ürün ve hizmetlerini daha iyi bir yaşam ve sağlıklı ve uzun bir hayat üzerine kurduğu dille pazarlamaya çalışıyor.

Felis Sağlık İletişimi Bölümü bu markaların bu söylemleri sahiplenen markaların kendi aralarında değerlendirileceği ve sıklet farkını ortadan kaldıran kategori yapısıyla “iyi yaşam” vaat eden tüm çalışmaları bekliyor.

Doktor, diş hekimi, eczacı gibi sağlık profesyonellerine yönelik hayata geçirilen iletişim çalışmaları Sağlık Profesyonelleri İletişimi kategorilerinde yarışırken, iletişim dilinde iyi yaşamı savunan son kullanıcıya yönelik herhangi bir ajans tarafından herhangi bir ürün ya da hizmet için uygulanmış kampanyalar İyi Yaşam (Health&Wellness) kategorilerine başvurabilecek.

Sağlık İletişimi Jürisi

Bu yıl ilk kez toplanacak olan Felis Ödülleri Sağlık İletişimi Bölümü jürisine Bayer Consumer Care Türkiye Ülke Başkanı Oya Canbaş başkanlık edecek.

Canbaş’ın başkanlığında toplanacak jüri şu isimlerden oluşuyor:

  • Belgin Aksoy, Aksoy Group/Yönetim Kurulu Üyesi-Global Wellness Day Yaratıcısı
  • Çağlar Gözüaçık, Tazefikir/Kreatif Ajans Başkanı
  • Eda Altan Altıer, Publicis Healthcare Turkey/Genel Müdür
  • Engin Kafadar, FCB Art Group İstanbul/ECD
  • Esra Erbilgin Acar, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama/Pazarlama ve Satış Direktörü
  • Melis Toroslu, GNC Türkiye /Pazarlama Yöneticisi
  • Serhat Saçıldı, Cortex İletişim/Kurucu Ortak, Yaratıcı Yönetmen
  • Sibel Yıldız, Philips Tüketici Ürünleri/Ortadoğu ve Türkiye Pazarlama Direktörü
  • Turgay Aydınlar, Amgen Türkiye, Mustafa Nevzat İlaç/Medikal Direktör

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.