MediaCat

Ingenico’da yeni departman: ‘satış ve stratejiler’

Erhan Öztop, satış ve stratejilerden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı.

Ingenico’da yeni departman: ‘satış ve stratejiler’

Ingenico Türkiye, organizasyon değişikliği ile satış-pazarlama ve iş geliştirme departmanlarını ‘satış ve stratejiler’ adı altında tek bir bölüm altında birleştirdi. 

Daha önce iş geliştirmeden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev yapan Erhan Öztop, satış ve stratejilerden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı.

Öztop, yeni görevinde hem yurtiçi hem de yurtdışı satış ve pazarlama operasyonlarının yanı sıra firmanın global stratejilerine paralel olarak iş geliştirme stratejilerinin yönetiminden de sorumlu olacak.

Profesyonel iş yaşamına Logo Yazılım’da sistem analist ve grup yöneticisi olarak başlayan Öztop, sırasıyla Sodimas, Avrupa-Amerika Holding ve Servus’ta yönetici pozisyonlarında görev aldı. Öztop, 2003 yılında yurtdışı satış müdürü olarak Ingenico’ya katıldı. 2010 yılında bölge iş geliştirme müdürlüğü pozisyonuna getirilen Öztop, bu görevi sırasında Ingenico Türkiye’nin Ukrayna, Moldova, Malta, Kosova, Arnavutluk ve tüm Orta Doğu’daki satışlarının sorumluluğunu aldı. 2011’de iş geliştirmeden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atanan Öztop, daha önceki sorumluluğunun yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarının stratejilerini geliştirmek üzere görev aldı.  Öztop, yeni görevinde hem yurtiçi hem de yurtdışı satış ve pazarlama operasyonlarının planlanması, stratejilerin geliştirilmesi ve yönetiminden sorumlu olacak. 
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.