Gönüllü muhabirimiz olmak ister misiniz?

Pazarlama ve pazarlama iletişimi ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri anında masaüstünüze getiren MediaCat Marketing Box uygulaması yenilendi...

27.07.2009 - 09:48 | MediaCat

Project House ile birlikte geliştirdiğimiz bir masaüstü uygulaması olan Marketing Box’ın ilk versiyonunu geçtiğimiz Şubat ayının başında lanse etmiş ve ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlamaları için tüm medicatonline kullanıcılarına çağrıda bulunmuştuk.

mediacatonline’a girilen tüm haberlerin anında masaüstünüzde de görünmesini sağlayan RSS temelli bu pratik uygulama, kullanıcılarımızdan büyük bir ilgi gördü, kısa süre için binlerce kullanıcımız tarafından indirildi. Bu arada uygulamayı masaüstüne indirip kullanmaya başlayan okurlarımızdan programın geliştirilmesi konusunda çeşitli geri bildirimler de aldık. Bunun üzerine bu geri bildirimlerden de yararlanarak uygulamanın yeni versiyonunun hazırlanması için harekete geçtik. Geliştirme işlemleri geçtiğimiz ayın başında tamamlandı ve MediaCat Marketing Box’ın 2.0 versiyonunu kullanıcılarımızın dikkatine sunduk.

YENİ TASARIM YENİ FONKSİYONLAR

Program sadece tasarım açısından yenilenmedi, uygulamaya yeni fonksiyonlar da eklendi. Marketing Box’ın yeni versiyonunu indirerek bundan sonra sadece mediacatonline’da yer alan haberleri değil, ‘dijital iş ve kültür dergisi’ sloganıyla yola çıkan Digital Age dergimizin web sitesi digitalage.com.tr’ye girilen haberleri de masaüstünüzden kolaylıkla izleyebileceksiniz.

Yeni versiyondaki en ilginç yeni özellik ise ‘Haber ver!’ fonksiyonu. Bu yeni fonksiyondan yararlanarak pazalama, reklam ve medya dünyası hakkında işittiğiniz yeni gelişmeleri mediacatonline’da ve diğer mecralarımızda yayımlanmak üzere eposta yoluyla anında bize bildirebileceksiniz.

Pazarlama ve iletişim dünyasında her gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Konkurlar açılıyor, ajansların müşteri portföyleri değişiyor, yeni kampanyalar başlatılıyor, atamalar ve görevlendirmeler yapılıyor, sektör performansıyla ilgili çeşitli rapor ve istatistikler yayımlanıyor. Biz de tüm bu konular hakkında kulağımıza gelen bilgileri ilgili kaynaklardan teyit edip mediacatonline kullanıcılarının dikkatine sunuyoruz.

MediaCat Marketing Box’ın ‘Haber ver!’ fonksiyonu sayesinde bu işi şimdi bir adım ileri taşımak ve kullanıcılarımızı da işin içine dahil etmek istiyoruz. Sektörde açılan konkurlar, değişen müşteri portföyleri, başlatılan yeni kampanyalar, atamalar, görevlendirmeler ve haber değeri taşıyan diğer gelişmeler hakkında gördüklerinizi ve işittiklerinizi bize de bildirebilir misiniz? Başka bir deyişle gönüllü muhabirimiz olmak ister misiniz?

Not:Bu programı daha önce yükleyenlerin yeniden yüklemesine gerek yoktur. Güncelleme otomotik olarak yapılacaktır.

Programı ilk defa yüklemek için tıklayınız.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.