Enerjisa’ya yeni CEO

Enerjisa yönetiminde bayrak değişimi.

25.02.2016 - 11:23 | MediaCat

Enerjisa'ya yeni CEO

2011 yılından bu yana Enerjisa’da CEO olarak görev alan Yetik K. Mert, 29 Şubat 2016 tarihi itibarıyla şirketteki görevinden ayrılma kararı aldığını açıkladı. Mert’ten boşalan mevkiye, Enerjisa Yönetim Kurulu’nun kararıyla, Kıvanç Zaimler geçecek.

Bayrak değişimiyle ilgili açıklama yapan Enerjisa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Göçmen Enerjisa’nın Yetik K. Mert dönemindeki başarılarına değinerek Mert’e katkılarından dolayı yönetim kurulu adına teşekkür ettikten sonra, Sabancı ve E.ON olarak Enerjisa’da yöneticilerini kendi bünyelerinde geliştirmekten mutluluk duyduklarını ve 2008 yılında Enerjisa’da Ticaret Direktörü olarak aralarına katılan Kıvanç Zaimler’i Enerjisa’nın yeni CEO’su olarak görmekten gurur duyduklarını ekledi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezuniyetinin ardından 1992 yılında kariyerine başlayan Kıvanç Zaimler 2008 yılına kadar sırasıyla Türk Elektrik Endüstrisi, RAM Dış Ticaret ve Aygaz şirketlerinde çeşitli yönetici pozisyonlarında bulundu. 2008-2013 yıllarında Enerjisa Ticaret Direktörü olarak görev alan Zaimler 2013-2015 yıllarında Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü olarak çalıştıktan sonra Ağustos 2015’te Enerjisa Satış Şirketleri Genel Müdürü olarak görev almaya başladı.

Halen Enerjisa Satış Şirketleri Genel Müdürü olarak görevine devam eden Kıvanç Zaimler, 1 Mart 2016 itibarıyla CEO olarak yeni görevine başlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.