Açıkhavada akıllı reklam dönemi

BPN Istanbul'dan açıkhava endüstrisine yönelik yenilikçi bir adım.

11.09.2017 - 11:20 | MediaCat

BPN Istanbul programatik açıkhava reklamcılığının gelişimi üzerine, Turkcell için yine bir ilke imza attı. Turkcell’in izinli veritabanı üzerinden veri madenciliği ile oluşturulan altyapı, ilgili açıkhava ünitesinin etrafındaki kitleye göre doğru mesajın iletmesini sağlıyor.

Söz konusu kullanımın ilk örnekleri Beşiktaş ve Mecidiyeköy meydanları ile Kadıköy İskelesi’nde;  SiM, Yurtdışı tarife kullanımı ve T80 reklamları ile gerçekleştirildi. Hazırlanan üç ayrı reklam yayını, hedef kitlenin ilgili lokasyonda bulunma sıklığına göre gün içerisinde anlık değişimlerle gerçekleşiyor.

Programatik reklamcılığın, yıllar önce dijital yapılar üzerinden yapılan satınalma ve planlama olarak tanımlandığını ve günümüz için bunun yeterli sayılabilmesinin mümkün olmadığını belirten BPN Istanbul CEO’su Nüzhet Algüneş, gerçek anlamda programatik reklamcılığın kalbinde hedef kitle datasının tanımı, kullanımı ve dinamik olarak değerlendirilmesinin bulunduğunu söyleyerek, Turkcell ile geliştirilen “Akıllı Reklam”ın açıkhava endüstrisinin geleceğine yönelik dev bir adım olduğunu vurguladı ve Data Odaklı Planlama vizyonları kapsamında BPN Istanbul olarak gelecek dönemlerde de yeniliklere imza atmaya devam edeceklerini ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.