Global İletişim’e yeni bir isim

Global İletişim’de Büyük Müşteriler-Satış Müdürü Ayşe Kıvanç oldu...

02.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Global İletişim’de Büyük Müşteriler-Satış Müdürü Ayşe Kıvanç oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Metalürji Mühendisliği’nden mezun olan Ayşe Kıvanç, profesyonel iş hayatına ITT Bilka A.Ş.’de Satış Uzmanı olarak başladı. Satış, pazarlama, Call Center, müşteri memnuniyeti, zaman yönetimi, insan ilişkileri, hedef belirleme ve liderlik gibi birçok alanda uzmanlık eğitimi alan Kıvanç, 2000 yılında Star Digital İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Müşteri Hizmetleri ve Tele Satış Direktörü olarak görev aldı.

Satış ve Pazarlama alanında önemli başarılara imza atarak, bu alanda uzmanlaşan Ayşe Kıvanç, 2001 yılında Telsim/Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’de Kurumsal & VIP Satış Direktörlüğü görevine atandı. 7 bölgede Vodafone için SME segmentinde satış kanalının kurulmasına öncülük eden Kıvanç; son olarak Türk Telekomnikasyon A.Ş.’de Satış Başkanlığı bünyesinde görevini yürüttü. Telekom sektöründe saha satış ekiplerinin oluşturulması, SME ve Büyük Müşteriler satış stratejilerinin belirlenmesi, MVNO (Sanal Operatör) projeleri ile danışmanlık hizmeti de veren Ayşe Kıvanç; Global İletişim’de Stratejik Müşteriler’in kanal yapısı, organizasyonu, iş süreçleri ve ilgili stratejilerin oluşturulması ve yapılandırılmasını yürütecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.