Pakpen’in yenilenen sitesine ödül

Web dünyasının en saygın uluslararası yarışmalarından olan Interactive Media Awards, bu yıl...

03.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Web dünyasının en prestijli ve en saygın uluslararası yarışmalarından olan Interactive Media Awards, bu yıl www.pakpen.com.tr’nin oldu. Web sitesi tasarlama ve geliştirme alanlarında en yüksek mükemmellik standartlarını ödüllendiren Interactive Media Awards, her yıl farklı kategorilerde verilen ve büyük itibar sağlayan bir ödül olarak biliniyor. Çeşitli sektörlerden markaların web siteleri jüri tarafından içerik, pratiklik, tasarım ve kullanışlılık açısından titizlikle değerlendirildiği bu projede Pakpen’in web sitesi, içerdiği kullanıcı dostu ara yüzü ve interaktif uygulamaları  ile “Manufacturing” kategorisinde “Üstün Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

Pakpen web sitelerinde işlevselliği arttırmak için üretim alanlarına göre kurumsal web sitenin yanı sıra ürün gruplarına göre 5 farklı web sitesinden daha hızlı erişim sağlanabiliyor. Pakpen; www.pakpen.com.tr uzantılı kurumsal internet sitesinin yanı sıra Paksiding (www.paksiding.com), Pakplast (www.pakplast.com.tr), Pakdoor (www.pakdoor.com.tr), Pakboard (www.pakboard.com.tr), Pakpenpvc (www.pakpenpvc.com)markalarının internet sitelerini de yeniledi. Pakpen çatısı altında yer alan markaların internet sitelerinde içerik Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Rusça olarak yer alıyor.

Pakpen müşteri hizmetlerinde memnuniyetini mükemmellik seviyesine çıkarmak için teknolojik donanımla yenilenen yeni müşteri hizmetleri numarası ‘’444 1 PAK’’ hizmete açıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.