MediaCat

George Michael’a siyah beyaz bir saygı duruşu

Sony Music, sanatçının yeniden piyasaya sürülecek 1990 tarihli albümü Listen Without Prejudice için bir kampanya hazırladı.

George Michael’a siyah beyaz bir saygı duruşu

Eşcinsel, bağımlı, aktivist, depresif, erkek, müzisyen… 2016 yılında hayatını kaybeden George Michael müzik dünyasında bıraktığı iz itibarıyla şüphesiz ikon olarak anılabilecek isimlerden biri.

Sanatçının 1990 tarihli albümü Listen Without Prejudice’in yeniden piyasaya sürülmesi şerefine Sony Music, izleyicilerin “bizatihi bakış açılarıyla yüzleşmelerini sağlamak ve George Michael’ın kültüre ve hayata katkılarını anmak” için bir kampanya hazırladı.

Channel 4’da yayınlanan ve sanatçının da yapımcısı olduğu Freedom isimli otobiyografisinin gösterimi sırasında yayınlanan Trailer Park imzalı kampanya, George Michael’ı monokrom sıfatlarla anlatan videolardan oluşuyor.

Michael’ın eski menajeri David Austin, kampanyayı şu sözlerle yorumluyor: “Ekip, George’un 1990 tarihli orijinal Listen Without Prejudice kampanyasının gerçek ruhunu ve bütünlüğünü yansıtmayı başaran çok güzel bir sanat eseri hazırlamış. Her açıdan beklentilerimizin ötesine geçen bir iş. George Michael’ın dünyasında küçük başarılara yer yok. Bu kampanyaya kesinlikle bayılırdı.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.