Ekmek sektörünün ardındaki gizli güç: Robert De Niro

İngiliz ekmek markasından GoodFellas esintili bir reklam filmi.

14.05.2019 - 10:42 | Arzu Nilay Kocasu

Ekmek sektörünün ardındaki gizli güç: Robert De Niro

Geçtiğimiz yıllarda reklamlarında Sylvester Stallone, Peter Kay ve The Muppets gibi ünlü simalara yer veren Bolton menşeli ekmek markası Warburtons, yeni reklam filminde Raging Bull, The Deer Hunter, The Godfather, Taxi Driver ve GoodFellas gibi nice nadide filmdeki unutulmaz rolleriyle yedinci sanatın kıymetli aktörlerinden Robert De Niro’yu ağırlıyor.

İlhamını De Niro’nun Tommy DeVito isimli bir gangsteri canlandırdığı 1990 tarihli GoodFellas filminden alan ve Warburtons CEO’su Jonathan Warburton’ın da rol aldığı iki dakikalık reklam filmi GoodBagels, reklam ajansı Engine imzası taşıyor.

Kampanya hakkında konuşan Robert De Niro “Warburtons Ailesi’yle birlikte bu reklamı çekmek için İngiltere’ye uçmak ve Jonathan ile birlikte filmde rol almak bir zevkti. Bagel işine girmek çok eğlenceliydi, umarım herkes ortaya çıkan işi beğenir” açıklamasında bulunurken, Jonathan Warburton işbirliği hakkında şu yorumda bulundu:

“İkonik bir New York’lu olarak Robert De Niro bagelin iyisinden anlıyor. Dolayısıyla bu konuda onun onayını almak harikaydı. Reçetemizi ve ülke genelindeki her haneyi dilimli ekmekten bu yana gelmiş en iyi şeyle memnun edecek süreci mükemmelleştirmek için aylar harcadık.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Warburtons
  • Reklam Ajansı: Engine
Kaynak: Bandt.com.au

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.