MediaCat

10 milyon dolarlık heavy metal grubu

New York Lottery yeni şans oyunu Black Titanium’u adına yakışır bir kampanyayla tanıtıyor.

10 milyon dolarlık heavy metal grubu

New York Lottery, 10 milyon dolar ödüllü yeni kazı kazan oyunu Black Titanium’un tanıtımı için McCann işbirliğinde bir reklam kampanyasına imza attı.

Black Titanium adının bir şans oyununun yanı sıra pek çok farklı marka ve hizmete de uyan bir isim olduğu fikrinden hareketle hayat bulan kampanya kapsamında hazırlanan reklam filmine, JSM Music tarafından kampanya özelinde hayat bulan bir heavy metal grubu da piyango ve para temalı şarkılarıyla eşlik ediyor.

“Fikir, brief’i görür görmez fark ettiğimiz bir hakikatten doğdu” diyor McCann Kreatif Direktörü Emily Salas: “New York Lottery bizden Black Titanium adında bir oyun için kampanya hazırlamamızı istediğinde, odada dönen sohbetin büyük bir kısmı Black Titanium adının bir şans oyununun yanı sıra pek çok başka şeye de verilebileceği gerçeği etrafında dönüyordu. Bu gerçeği alaşağı etmeye çalışmak yerine kampanyayı buna dayandırmaya karar verdik.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.