Bir çocuk, bir dolap, bir gizem

Fransız süpermarket zinciri Intermarché, yeni reklam filminde mutfak dolabına erişmek için boyunu hızlıca uzatmak isteyen Léa'nın hikâyesini anlatıyor.

28.08.2018 - 10:23 | Arzu Nilay Kocasu

Bir çocuk, bir dolap, bir gizem

1969 doğumlu Fransız süpermarket zinciri Intermarché, üyelerine meyve sebze alışverişlerinde indirim sağlayan yeni sadakat kartının tanıtımı için sıcak bir aile komedisini andıran bir reklam filmi yayınladı.

Boyu mutfak dolabına ulaşamayacak kadar kısa olan Léa adındaki bir kız çocuğunun, dolabın içindeki arzu nesnesine erişebilmek için boyunu uzatmak amacıyla kendisini sebze çorbası yemeye adamasıyla başlayan hikâye, hayli sağlıklı 60 saniyenin ardından, dolabın içindeki gizemin açığa çıkmasıyla sürpriz bir sona evriliyor.

“Intermarché olarak insanların her gün sağlıklı beslenmelerine yardım etmek için verdiğimiz savaş bize rehberlik etmeyi sürdürüyor ve markanın oyun alanını inşa etmeye devam ediyoruz” diyor Romance ECD’si Alexandre Hervé: “Öte yandan, konumumuzu farklılaştırmak amacıyla, filmin uyandırdığı hisleri komedi ve bir rock şarkısıyla desteklemek istedik.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Intermarché
  • Reklam Ajansı: Romance Agency
Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.