MediaCat

Geleceğin pazarlamacıları ODTÜ’de yarışıyor

Just Marketing’15 için son başvuru tarihi 23 Mart.

Geleceğin pazarlamacıları ODTÜ’de yarışıyor

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen Just Marketing, üniversiteler arası yapılan bir pazarlama yarışması. Etkinlik, yeni pazarlama dehaları ortaya çıkarmak için bu yıl 4-5 Nisan’da Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu ana sponsorluğunda Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Takımların finale çıkmak için yarışacağı “Just in Case” ve finalist olmaya hak kazanan takımların yaratıcı fikirlerini ortaya koyacakları “Just Challenge”dan oluşan yarışmada 20 takım yarışacak. Yarışma heyecanı 11 Şubat’ta başlayacak.

Türkiye’deki yetenekli gençleri bir araya getirmeyi hedefleyen etkinlik, bu yıl 1’inci olan takıma Sabancı Üniversitesi‘nde yüzde yüz burslu MBA, 2’nci takıma Richmond Ephesus Resort Hotel’de üç günlük tatil, 3’üncü olan takıma ise giyim ve elektronik çekleri vaat ediyor.

Just Marketing’e başvurmak için 3 kişilik takımınızı hazırlayarak yarışmanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Son başvuru tarihi 23 Mart.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.