MediaCat

Effie’den yeni bir ödül organizasyonu

Global Best of the Best Effie Awards’ta dünyanın en iyileri ödüllendirilecek.

Effie’den yeni bir ödül organizasyonu

Effie Awards ile ticari etkinliği yüksek, sonuç getiren reklam ve pazarlama iletişim kampanyalarını ödüllendiren Effie Worldwide, dünyanın en etkili pazarlama faaliyetlerini ödüllendirmek için Global Best of the Best Effie Awards’u hayata geçiriyor.

Global Best of the Best Effie Awards 2020, geçtiğimiz yıl Effie’nin ulusal ve bölgesel programlarında altın veya büyük ödül kazanan işlere açık olacak.

Effie ödüllü işlerin küresel düzeyde en iyi olmak için yarışacağı organizasyonda ödül kazanan işler, dünyanın önde gelen sektör profesyonellerinden oluşan jüri tarafından iki aşamalı değerlendirmeyle belirlenecek. Toplam 20 kategoride gerçekleşecek değerlendirmelerin ardından büyük jüri bir çalışmayı da Global Grand Effie ile ödüllendirecek.

Global Best of the Best Effie Awards 2020 için son başvuru tarihi 31 Mart. Organizasyonda ödül kazanan işler ise 20 Eylül’de Londra’da düzenlenecek törenle açıklanacak.

Global Best of the Best Effie Awards hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.