Frito Lay’den aktif yaşamı destekleyen yepyeni bir proje

Sürdürülebilir projeler aracılığıyla topluma katkıda bulunmayı vizyon olarak belirleyen Frito Lay Türkiye...

15.10.2008 - 10:36 | MediaCat

Sürdürülebilir projeler aracılığıyla topluma katkıda bulunmayı vizyon olarak belirleyen Frito Lay Türkiye, aktif hayatı desteklemek ve aktif bir hayat sürmenin önemini anlatmak için pek çok etkinliğe imza atıyor. Frito Lay Türkiye, bu çerçevede çocukları olimpiyat ruhuna sahip olmaya özendirmek amacıyla Pekin Olimpiyatları’nda başarı gösteren madalyalı sporcular Azize Tanrıkulu ile Yakup Kılıç’ın da desteklediği Cheetos Halka Roadshow Projesi’ni başlatıyor.

Toplumsal sorumluluğunun bilincinde bir şirket olarak gerek öncülüğünü üstlendiği, gerekse doğrudan desteklediği projelerle toplumsal yaşama katkı sağlayan Frito Lay Türkiye, içeriğindeki yüksek protein ile çocukların gelişimine destek olan yeni ürünü Cheetos Halka ile birlikte yeni bir projeye daha imza atıyor.

“Cheetos Halka Roadshow” adı verilen proje kapsamında, Pekin Olimpiyatlarında madalya kazanan milli sporculardan; Tekvando Olimpiyat İkincisi Azize Tanrıkulu ve Boks Olimpiyat Üçüncüsü Yakup Kılıç, Cheetos Gelişim Merkezleri’ndeki çocuklarla buluşacak.

Cheetos Halka Roadshow Projesi ile birlikte Azize Tanrıkulu ve Yakup Kılıç, Adıyaman, Batman, Gölbaşı, Ömerli, Silvan, Nusaybin’de bulunan Cheetos Gelişim Merkezleri’nde gerçekleştirilecek seminerlerde kendi yaşam deneyimlerini, sporcu yaşantısının ana unsurlarını, başarıya giden yolda neler yapılması gerektiğini anlatacak.

Yeni Cheetos Halka ürünün tanıtıldığı basın toplantısında Cheetos Halka Roadshow Projesine ilişkin bilgi veren Frito Lay Türkiye Pazarlama Direktörü Özlem Öztekin Bayar, Cheetos Halka’nın aktif hayatı desteklemeyi, aktif bir hayat sürmenin önemini anlatmayı ve bu çerçevede çocukları olimpiyat ruhuna sahip olmaya özendirmeyi amaçladığını belirterek; “Yaşam kalitesini artırmaya yönelik sürdürülebilir projeler aracılığıyla topluma katkıda bulunmayı vizyon olarak belirleyen Frito Lay Türkiye olarak, 2003 yılından bu yana GAP bölgesindeki çocukların eğitimi ve sosyalleşmesi amacıyla, T.C. Başbakanlık GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nın öncülüğünde Cheetos Gelişim Merkezleri Projesi’ni sürdürüyoruz. Cheetos Halka Roadshow projesi ile birlikte Cheetos Gelişim Merkezleri’ndeki çocuklarımıza yönelik seminerlerden oluşan bir etkinlik dizisini hayata geçirmeyi planladık. Cheetos Halka Roadshow Projesi; çocukların, sporcuların yaşam deneyimlerini, başarı sırlarını, sporcu kimliklerini, hayat tarzlarını ve başarıya giden yolda yapılması ve yapılmaması gerekenleri öğrenmeleri bakımından büyük fayda sağlayacak” dedi.

Cheetos Halka Roadshow Projesi’ne ilham kaynağı olan Cheetos’un yeni ürünü Cheetos Halka yüksek protein içeriğiyle annelerin gönül rahatlığı ile çocuklarına verebileceği; halka şekli ile çocukların eğlenerek yiyeceği bir atıştırmalık olarak sunuluyor. Hem çocuklar hem de anneler için güvenilir bir atıştırmalık alternatifi olan yeni Cheetos Halka Biber Çeşnili, Cheetos’un içeriğinde nohut unu bulunan ilk çerezi olma özelliğini taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.