MediaCat

Corporate Film Fest ödülleri dağıtıldı

2010’da beşincisi düzenlenen Corporate Film Fest’te ödüller sahiplerini buldu. Yönetmenlikten oyunculuğa…

Corporate Film Fest ödülleri dağıtıldı

2010’da beşincisi düzenlenen Corporate Film Fest’te ödüller sahiplerini buldu. Yönetmenlikten oyunculuğa, senaryo yazımından kurguya kadar her adımı katılımcı şirketlerin çalışanları tarafından gerçekleştirilen filmlerin yarıştığı Corporate Film Fest’in ödül töreni Caddebostan Kültür Merkezi’nde yapıldı. İş ve sanat dünyasından saygın isimlerin de yer aldığı özel bir davetli kitlesini buluşturan tören, renkli anlarıyla konuşuldu.

Şirket çalışanlarının A’dan Z’ye, kendi çektikleri filmlerle katıldıkları Corporate Film Fest’te ödüller sahiplerini buldu. Patika Yapım tarafından düzenlenen ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilen festivale bu yıl Fortis, Boyner, Show TV Haber Merkezi, Medyasoft, Sensormatic, Ekinciler Holding ve Kadıköy Belediyesi çalışanları filmleriyle katıldı.

Gecede Patika Yapım Genel Müdürü Şenay Akkurt bir konuşma yaptı. Akkurt, açıklamasında şunlara yer verdi: “Corporate Film Fest sizlerden gördüğü ilgi ve aldığı destekle beşinci yılını tamamladı. Bu özel organizasyonu daha üst seviyeye taşımak için gerekli çalışmalara başladık. Dünyada ve Türkiye’de alanında bir ilk olan Corporate Film Fest’i yeniden yapılandırıyoruz. 2012 itibariyle festivale katılan firmaların çalışanları film yapım eğitimi ile senaryo, yönetmenlik, oyunculuk ve kurgu gibi başlıklarda 8 haftalık bir eğitim programı alacaklar. Öte yandan yine festival kapsamında  üniversitelerin sinema öğrencileri için de ödüllü bir yarışma bölümü oluşturmayı hedefliyoruz. Gerek iş dünyasının çalışanları gerek öğrenci filmlerinden oluşan halka açık ücretsiz gösterimler ve söyleşiler ile ortaya daha zenginleştirilmiş bir kısa film festivali çıkacak. Bu nedenle bir sonraki Corporate Film Fest yeni içeriği ve çehresiyle 2012’de sizlerle buluşacak.”

“İŞTANBUL”, “SESSİZ SİNEMA” ve “İŞ DÜNYASINDA KADIN ERKEK” KONULU FİLMLER ÖDÜL ALDI
Şirketlerin, İstanbul ve iş yaşamını bir araya getiren “İştanbul”, iş dünyasına dair eğlenceli hikayelerin yaratıldığı “İş Dünyasında Kadın ve Erkek” ve  nostaljik bir seyir tadı bırakan “Sessiz Sinema” kategorilerinde yarıştığı festivalin ödül törenine iş ve sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı. Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül törenine, Demet Tuncer’in muhteşem sahne şovu ve sunumu renk kattı.

Osman Sınav, Gürgen Öz, İlker Aksum, Şenay Gürler, Devin Özgür Çınar, Burçak Güven, Günseli Özen Ocakoğlu, Serhat Tutumluer, Müge Turalı, Bilal Dede, Faik Ergin, Eset Akçilad ve Dağhan Celayir gibi sanat dünyasının değerli isimlerinden oluşan jüri, ödül alan film ekiplerine ödüllerini takdim etti.

ÖDÜL KAZANANLAR

KATEGORİ: İştanbul
Medyasoft-Armağan Teselli                 EN İYİ ERKEK OYUNCU
Kadıköy Belediyesi-Zeyra Katırcı         EN İYİ KADIN OYUNCU
Medyasoft-Mehmet Taha Doğruyol       EN İYİ SENARYO
Medyasoft-Halid Özgür                        EN İYİ YÖNETMEN
Medyasoft-Cüneyt Tonguç                   EN İYİ FİLM

KATEGORİ: İş Dünyasında Kadın ve Erkek
Boyner-Senem Bulut                                  EN İYİ ERKEK OYUNCU
Boyner-İsmail Coşkun                                EN İYİ KADIN OYUNCU
Show Tv Haber Merkezi-Kadir Uysal             EN İYİ SENARYO
Show Tv Haber Merkezi-Alpaslan Akkuş       EN İYİ YÖNETMEN
Show Tv Haber Merkezi-Alpaslan Akkuş       EN İYİ FİLM
                                          Kadir Uysal

KATEGORİ: Sessiz Sinema
Fortis-İlter Vatansever, Mehmet Akgül(Paylaştılar) EN İYİ ERKEK OYUNCU
Ekinciler-Banu Kocadağ                          EN İYİ KADIN OYUNCU
Fortis-Gökhan Saraç                               EN İYİ SENARYO
Fortis- Zafer Ekin                                   EN İYİ YÖNETMEN
Fortis-Zafer Ekin                                    EN İYİ FİLM

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.