Cannes Lions yükselen yetenekleri ücretsiz ağırlayacak

Küresel yaratıcı topluluğun 130'dan fazla üyesi bu yılki festivale ücretsiz katılım hakkına sahip olacak.

28.02.2023 - 15:47 | Simge Şenses

Future Lions 2023 başvurulara açıldı

Her yıl reklam ve pazarlama sektörünün önde gelen isimlerini Fransız Rivierası’nda buluşturan ve ilham verici oturumlara ev sahipliği yapmanın yanı sıra yılın en fark yaratan işlerini kutlayan Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, küresel yaratıcı topluluğun yükselen 30 yaş altı yeteneklerini bu yılki etkinlikte ücretsiz olarak ağırlamaya hazırlanıyor.

Başvuranlar arasından 130’un üzerinde kişiye sağlanacak olan LIONS Bursu, seçilen kişilerin etkinlikteki yerlerini şimdiden ayırtmalarını sağlayacak. Yüksek katılım maliyeti sebebiyle etkinlikte yeterince temsil edilmeyen gruplara daha fazla fırsat yaratmayı hedefleyen burs programına başvurular Cannes Lions’ın internet sitesi üzerinden kabul edilecek.

Adaylarda, 23 Haziran 1992 ve sonrasında doğmuş olma ve bir pozisyonda en az 18 ay çalışmış olma şartı aranacak. Burs programının kazananlarının uçuş, havalimanı transferi ve konaklama masrafları LIONS tarafından karşılanırken, festival sırasında yapacakları harcamalar için de günlük 50 euro ödenek sağlanacak.

LIONS CEO’su Simon Cook, konuyu detaylandırdığı açıklamasında etkinliğin 70. yılında hayata geçirdikleri burs programının amacının pazarlama ve reklam sektörlerinin geleceğine yön verecek yeteneklerin mesleki gelişimine katkıda bulunmak olduğunun altını çizdi.

Kaynak: Adweek, canneslions.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.