MediaCat

Cannes Lions kısa listelerinde Türkiye’den 2 iş

Cannes’da yeni açıklanan kısa listelerde Türkiye’den 2 çalışma yer alıyor.

Bugün itibarıyla start alan 70. Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde kısa listelerin açıklanmasına dün yeni kategorilerle devam edildi. Kısa listeleri açıklanan PR ve Media kategorilerinde Türkiye’den birer çalışma yer aldı.

BirGün Gazetesi ve TBWA\İstanbul’un artarak devam eden şüpheli kadın ölümlerine yoldan geçenleri #BirTerslikYokMu? sorusuyla düşünmeye teşvik eden açıkhava kampanyası Media kategorisinde kısa listeye kaldı. Wunderman Thompson Türkiye’nin Heinz için hayata geçirdiği, sahte Heinz’ı anında yakalayan etiket Is That Heinz? da PR kategorisinde Aslan adayı oldu.

Suicide or Femicide?

Ajans: TBWA\İstanbul
Reklamveren: BirGün Gazetesi
Kategori: Media

Is That Heinz?

Ajans: Wunderman Thompson Türkiye
Reklamveren: Heinz Türkiye
Kategori: PR

Cannes Lions 2023 PR ve Media kategorilerinde kazananlar 21 Haziran’da açıklanacak.

İki hafta önce Innovation, Dan Wieden Titanium Lions ve Glass: The Lion for Change kısa listelerinin açıklandığı festivalde dün Outdoor, Print & Publishing, Radio & Audio, Design, Digital Craft, Film Craft, Industry Craft, Direct, Media, PR, Social & Influencer, Entertainment, Entertainment Lions for Gaming, Entertainment Lions for Music, Entertainment Lions for Sport, Health & Wellness ve Pharma kategorilerinin kısa listeleri paylaşıldı.

Kısa listelere bugün Creative B2B, Creative Data ve Brand Experience & Activation kategorileriyle devam edilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.