MediaCat

Cannes’da 5 kategorinin kısa listeleri açıklandı

Medina Turgul DDB, Y&R İstanbul, TBWA\ISTANBUL ve 4129Grey kısa listelerde.

Cannes’da 5 kategorinin kısa listeleri açıklandı

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde Health & Wellness ve Pharma kategorilerinin ardından bugün beş kategorinin daha kısa listeleri açıklandı.

Kısa listeleri açıklanan Outdoor, Mobile, Design, Radio & Audio ve Print & Publishing kategorilerinde Türkiye’den işler de yer aldı.

Toplamda 2 bin 628 başvurunun yapıldığı ve 302 işin kısa listeye kaldığı Outdoor kategorisinde Medina Turgul DDB, Koçtaş için hazırladığı Massive Shelf, Tape Measure ve Chrome Hanger ile kısa listeye kaldı.

Aynı kategoride Y&R İstanbul da Animal Planet için hazırladığı Love is Natural – Cows, Love is Natural – Lions ve Love is Natural – Zebras ile kısa listede yer aldı.

Outdoor kategorisinde Y&R İstanbul’un kısa listeye kalma başarısı gösteren bir diğer çalışması ise Mephisto için hazırladığı Kurtarılan İmzalar oldu.

TBWA\ISTANBUL‘un Fear & Fantasy İstanbul için hazırladığı Fear & Fantasy Festival adlı çalışma, bu yıl bin 248 başvurunun gerçekleştirildiği Design kategorisinde kısa listeye kalma başarısı gösteren 158 iş arasındaki yerini aldı.

Outdoor kategorisinde kısa listede yer alan bir başka iş ise 4129Grey‘in Uluslararası Af Örgütü Türkiye için hazırladığı Last Tweet oldu.

Bu yıl bin 440 başvurudan 177’sinin kısa listeye kaldığı Print & Publishing kategorisinde 4129Grey’in Uluslararası Af Örgütü Türkiye için hazırladığı The Insiders ise Publications for Good ve Digital Publications alt kategorilerinde değerlendirilecek.

Festivalin Mobile kategorisinde 90 iş kısa listede yer alırken, bu kategoride Türkiye’den herhangi bir çalışma kısa listeye kalma başarısı gösteremedi. Bu yıl 131 çalışmanın yer aldığı Radio & Audio kategorisi kısa listesinde de Türkiye’den herhangi bir çalışma bulunmuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.