Can Faga’nın görev alanı genişledi

Faga yeni dönemde yeni sorumluluklar üstlenecek.

05.02.2019 - 16:21 | MediaCat

Can Faga'ya göre 2020’nin en iyileri

Publicis Groupe Türkiye, Publicis İstanbul Yönetici Kreatif Direktörü Can Faga’nın 5 Şubat itibariyle Publicis Groupe Türkiye’nin tüm yaratıcı ajanslarından sorumlu yönetici kreatif direktörü olduğunu duyurdu.

Can Faga, yeni dönemde Publicis Groupe Türkiye bünyesinde çalışan tüm yaratıcı ekiplerden, yaratıcı çözümlerden, Publicis Groupe’un bu alandaki gelecek planlarından ve vizyonundan sorumlu olacak. Faga, yeni görevinde Publicis Groupe Yönetim Kurulu üyeleri Özlem Öğüt ve Kurtuluş Eker ve Publicis Groupe CEE Bölgesi CCO’su Jorg Riommi ile birebir çalışacak.

Groupe olarak en önemli odaklarından ve iş dünyasının en büyük rekabetçi avantajlarından biri olan yaratıcılık konusunda çok önemli bir adım attıklarını söyleyen Publicis Groupe CEO’su İnanç Dedebaş, “Can, birçok ülkede açılan ve ataması yapılan bu rol için gereken tüm liderlik özelliklerine fazlasıyla sahip. Can’ın liderliğinde ajanslarımız, bütünleşik iletişim için tamamlayıcı yetenekleri daha hızlı bir araya getirecek. Ayrıca bu yapıda, ajanslarımız, markalar için pozitif etki yaratmak ve müşterilerimizin işlerini büyütmek hedefiyle standartlarını daha da yukarıya çekecek. Farklılaşan, hatırlanan, beğenilen ve konuşulan işler yaratmaya devam edecekler.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.