MediaCat

Publicis Groupe Türkiye’de 3 yeni atama

Publicis Groupe Türkiye yeni yılı yeni atamalarla karşıladı.

Publicis Groupe Türkiye’de 3 yeni atama

Publicis Groupe Türkiye’de üç yeni atama gerçekleşti. Publicis İstanbul’da uluslararası ve yerel markaların iletişim stratejilerinin oluşturulmasına liderlik eden Zeynep Bortaçina Publicis Groupe Türkiye Strateji Liderliğine, Leo Burnett & Digitas’ın müşteri ilişkilerine liderlik eden Gülde Ölemez ile Publicis İstanbul’un müşteri ilişkilerinden sorumlu isim Emre Küçüksöz ise Publicis Groupe Türkiye Müşteri İlişkileri Liderliğine atandı.

Publicis Groupe Türkiye Chief Business Officer’ı Birçim Öztaşkın, atamaları, “Publicis Groupe Türkiye bünyesinde yer alan kreatif ajanslarımızın strateji ve müşteri ilişkileri birimlerine uzun zamandır liderlik eden ve şu ana kadar birçok farklı global ve yerel marka ile birçok başarılı işe imza atmış olan Zeynep, Gülde ve Emre’nin, yeni görevleriyle birlikte grubumuzun kreatif ve stratejik operasyonlarında bütünsel ve yenilikçi bakış açılarıyla iderliklerini devam ettireceklerine ve nice başarılara imza atacaklarına dair inancım tam” sözleriyle değerlendirdi.

Zeynep Bortaçina

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun olmasının ardından yüksek lisans eğitimini Londra’da Brunel Üniversitesi’nde tasarım stratejisi ve inovasyon alanında tamamlayan Zeynep Bortaçina, kariyerine Londra merkezli kurumsal kimlik ajansı Citigate Lloyd Northover’da başladı. Bortaçina; British Council, Bank of America, John Lewis gibi müşterileri için marka danışmanlığı yaptı.

Gülde Ölemez

2005 yılında başladığı kariyerini kurumsal pazarlama alanında farklı şirketlerde görev alarak sürdüren ve 2015 yılında yola ajans tarafında devam etme kararı alan Gülde Ölemez, sırasıyla Saatchi & Saatchi, Alice BBDO, Rafineri ve Leo Burnett İstanbul’da farklı sektörlerden yerel ve uluslararası birçok markaya hizmet verdi.

Emre Küçüksöz

Kariyerine 2010 yılında Leo Burnett’te müşteri ilişkileri departmanında başlayan Emre Küçüksöz, farklı sektörlerden yerel ve global markalarla çalıştı. Konvansiyonel ve shopper marketing alanlarındaki deneyimini Y&R İstanbul, Medina Turgul DDB, TBWA\Istanbul gibi uluslararası ajanslarda görev alarak genişleten Küçüksöz, müşteri süpervizörü olarak katıldığı Publicis İstanbul’da 2015 yılından bu yana çeşitli sektörlerden farklı markaya hizmet verdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.