MediaCat

BWI 2023’e doğru: Bilim ve sanatı yeniden düşünmek

Teknoloji ve tasarım bilimden nasıl besleniyor; toplumsal dönüşümler yaratıcılığa nasıl etki ediyor? Yanıtlar 6-10 Kasım’da Brand Week Istanbul sahnesinde.

BWI 2023'e doğru: Bilim ve sanatı yeniden düşünmek

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım tarihleri arasında farklı coğrafyalardan uzmanlar ile iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Yılın en ilham verici haftasında bilim ve sanatın kesiştiği noktada yaptıkları önemli çalışmalarla adlarından söz ettiren, perspektifleriyle geleceğe yön veren isimler hikâyelerini Brand Week Istanbul katılımcıları ile paylaşacak.

Hem tıp dünyasında hem de farklı endüstriyel uygulamalarda, icat ettiği mikro robotlar ve inovatif yapıştırıcılarla çığır açan, bilim dünyasının dünyaca etkili isimlerinden Profesör Metin Sitti, teknolojinin ve tasarımın bilimden nasıl beslendiğini ve geleceğin bilimsel atılımlarını Brand Week Istanbul’da tüm detayları ile ele alacak.

İlk gösterimi Venedik Film Festivali’nde yapılan “Havva, Meryem ve Ayşe” filminin ödüllü yönetmeni Sahraa Karimi; toplumsal dönüşümlerin yaratıcılığa etkisini, sanatın ve özellikle hikâye anlatcılığının kültürel dalgalanmalar ekseninde yaşadığı dönüşümü kendi tecrübeleri ışığında Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

Brand Week Istanbul’un bu yılki konuşmacılarının tamamına buradan göz atabilir, etkinlikteki yerinizi ise bu bağlantıdan ayırtabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.