MediaCat

BWI 2023’e doğru: Medyayı yeniden düşünmek

Brand Week Istanbul’da geleneksel ve dijital medyaya yön veren son yenilikler gazeteci Fatih Altaylı ve medya teorisyeni Geert Lovink gibi isimler tarafından masaya yatırılacak.

BWI 2023'e doğru: Medyayı yeniden düşünmek

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım tarihleri arasında farklı coğrafyalardan uzmanlar ile iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Yılın en ilham verici haftasında; tüm bileşenleri ile geleneksel ve yeni medyanın yaşadığı dönüşüm ve alternatiflerin çoğalmasıyla ortaya çıkan fırsatlar, uzman isimlerin deneyimleri ışığında ele alınacak.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu programlarından Teke Tek’in sunucusu, gazeteci Fatih Altaylı kariyerinde deneyimlediği kritik dönemeçleri, Türkiye’deki medya oluşumlarının dijital ile birlikte yaşadığı dönüşümü ve gelenekselden yeniye geçerken medyanın toplum üzerindeki etkisini tüm detayları ile Brand Week Istanbul’da anlatacak.

Medya teorisyeni ve internet eleştirmeni Geert Lovink’e göre sadece bireysel bağlantı ve tüketim için değil, iş ve reklam dünyası için de alternatif sosyal medya platformlarına gerek var. Lovink, sosyal mecralarda yeni yaklaşımların nasıl ortaya çıkacağını ve yeni alternatiflerle sosyal medyanın yaşayacağı dönüşümü etkinlik katılımcıları için detaylandıracak.

Brand Week Istanbul’un bu yılki konuşmacılarının tamamına buradan göz atabilir, etkinlikteki yerinizi ise bu bağlantıdan ayırtabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.