MediaCat

BWI 2023’e doğru: Kreatif dünyanın geleceğinde ne var?

Tasarım odaklı düşünmenin ve kreatif dünyanın geleceğine dair içgörüler Brand Week Istanbul sahnesinde ele alınacak.

BWI 2023'e doğru: Kreatif dünyanın geleceğinde ne var?

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım tarihleri arasında farklı coğrafyalardan uzmanlar ile iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Bugüne kadar aldığı ödüllerle iletişim dünyasında ses getiren kreatif ajans frog’un yönetici kreatif direktörü Andreas Markdalen; insan odaklı, empatiye dayanan ve somut çıktıları gözeten tasarım süreçlerini, tasarım dünyasının 2000’li yıllarda yaşadığı köklü değişimi ve tasarım odaklı düşünmenin geleceğini Brand Week Istanbul’da anlatacak.

400 kişiden oluşan, sadece davetle üye olunabilen, bol ödüllü ve bağımsız kreatifler ile stratejistlerden oluşan bir network’ün; The Liberty Guild’in kurucusu ve CEO’su olan Jon Williams ise ajans dünyasında “işin dönüşümü” ve kreatif dünyanın geleceğine dair içgörülerini, deneyimleri ışığında Brand Week Istanbul sahnesinde detaylandıracak.

Brand Week Istanbul’un bu yılki konuşmacılarının tamamına buradan göz atabilir, etkinlikteki yerinizi ise bu bağlantıdan ayırtabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.