MediaCat

BWI 2023’e doğru: Kesintisiz değişimin ipuçları

Dünyaca ünlü pazarlama aktivisti Thomas Kolster ve Forbes’un dünyanın en iyi CMO’ları arasında gösterdiği Ana Andjelic Brand Week Istanbul katılımcılarıyla buluşacak.

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım tarihleri arasında farklı coğrafyalardan uzmanlar ile iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Yılın en ilham verici haftasında pazarlama, iş dünyası ve sürdürülebilirliğin buluştuğu noktada uluslararası düzeyde tanınan; amaç ve liderlik konularında provokatif düşünceleriyle mevcut düzeni sürekli olarak sorgulayan pazarlama aktivisti Thomas Kolster, insanı ve çevreyi odağına alan kesintisiz bir değişim için markaların izlemesi gereken stratejileri Brand Week Istanbul sahnesinde detaylandıracak.

Bugüne kadar LVMH, Sergio Rossi, Belvedere, Sotheby’s, PUMA, H&M, ve Canali gibi markalarla çalışan ve Havas Global’i “lüks” pratiği ile tanıştıran Ana Andjelic ise zevk, estetik inovasyon, kürasyon veya çevre odaklı tasarımın hangi strateji ile bir arada bulanabileceğine dair içgörü ve deneyimlerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.