MediaCat

BWI 2023’e doğru: Başarıyı yeniden düşünmek

Şef Fatih Tutak iki Michelin yıldızına uzanan yolda karşılaştığı zorlukları; ödüllü aktris Fagun Thakrar ise başarıya ulaşırken değer yaratmanın tüm yönlerini Brand Week Istanbul katılımcılarıyla paylaşacak.

BWI 2023'e doğru: Başarıyı yeniden düşünmek

Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım tarihleri arasında farklı coğrafyalardan uzmanlar ile iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Yılın en ilham verici haftasında başarı öyküleriyle uzman oldukları alanda yenilik yaratan çizgi dışı isimler Brand Week Istanbul izleyicisi ile buluşacak.

Kariyerinde Pekin, Tokyo, Singapur, Kopenhag, Hong Kong ve Bangkok gibi global mutfakların derinliklerine inen ve Türkiye’de kurduğu restoran ile en prestijli restoran değerlendirmesinde iki Michelin yıldızı alan şef Fatih Tutak, başarı öyküsünün arkasındaki motivasyonları ve bu uzun yolda karşılaştığı zorlukları Brand Week Istanbul sahnesinde anlatacak.

Henüz bir üniversite öğrencisiyken başladığı oyunculuk kariyerine; moda tasarımcılığını, yönetmenliği ve sosyal girişimciliği ekleyen ödüllü aktris Fagun Thakrar, çok yönlü kariyerinde sosyal etkiyi ve toplumsal faydayı nasıl esas amaç olarak konumlandırdığını ve başarıya ulaşırken değer yaratmanın tüm yönlerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

Brand Week Istanbul’un bu yılki konuşmacılarının tamamına buradan göz atabilir, etkinlikteki yerinizi ise bu bağlantıdan ayırtabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.