MediaCat

Bersay İletişim Grubu’nda yeni isim

Ajans, medya ilişkileri ve içerik yönetim bölüm yöneticisi olarak görev yapacak ismi belirledi.

Bersay İletişim Grubu’nda yeni isim

Bersay İletişim Grubu, Ceren Akdağ’ı kadrosuna dâhil etti. Ajansın duyurusunda, Akdağ’ın Bersay İletişim Grubu’nda medya ilişkileri ve içerik yönetimi bölüm yöneticisi olarak görev yapacağı belirtildi.

Ceren Akdağ, Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun oldu. Medya dünyasında ilk çalışmaları ise 2000 yılında ATV’de başladı. 2003’te Ankara’da Sabah Gazetesi’nde diplomasi muhabirliği, editörlük, AB uzmanlığı ve köşe yazarlığı gibi görevler üstlendi. 2006’nın sonunda Newsweek dergisi dış politika sorumlusu olarak İstanbul’a geri dönüş yaptı. Newsweek dergisinin çıkışının ertelenmesiyle ATV ve Sabah gazetesinde habere geri dönen Akdağ, bu çalışmalarından sonra bir süre Yapı Kredi Bankası’nın Basın İlişkileri Yöneticiliği görevini üstlendi.

Akdağ, 2009 başında Habertürk TV’nin ekran teklifi ile medyaya geri döndü. 2013 yılı başına kadar Habertürk ekranlarında yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ‘Hayatın İçinden’, ‘Kime Göre Neye Göre?’ gibi çeşitli programlar yaptı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.