MediaCat

UniChallenge+ katılımcılarını bekliyor

IAB tarafından Akbank ana sponsorluğunda düzenlenen UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı için son başvuru tarihi 31 Mayıs.

IAB’nin Akbank ana sponsorluğunda düzenlediği UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı 10’uncu kez katılımcılarını bekliyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nin desteğiyle ilki 2015 yılında düzenlenen ve ana sponsorluğunu son yedi yıldır Akbank’ın üstlendiği UniChallenge+’a üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okuyan öğrencilerle yeni mezunlar katılabilecek. 10’uncusu 24 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek eğitimlerde katılımcılar dijital dünyayı daha yakından tanıyacak, sektöre etki eden küresel gelişmeleri derinlemesine öğrenecek, mentorler liderliğinde ve Akbank tarafından belirlenecek konu ve bilgiler kapsamında beşer kişilik gruplar halinde proje geliştirecek.

Kariyer sponsorları arasında Evyap ve Ingage’in yer aldığı, reklam çalışmaları FCB Artgroup tarafından yürütülen UniChallenge+’ın eğitmenleri bu yıl da sektörün deneyimli isimlerinden oluşacak. Önceli yıllarda programı başarıyla tamamlayan mezunlar da bu yıl grup mentorluğu yaparak katılımcılarla sektördeki deneyimlerini paylaşacak. Programa Akbank Gençlik Akademisi de geleceğin yetkinlikleri ve yeni nesil öğrenme kültürü odaklı destek sunacak ve katılımcılar, gençlik ağı Akbank Gençlik Akademisi’ne katılma fırsatı yakalayacak.

Dijital pazarlama iletişiminin ve reklamcılığın uçtan uca deneyimleneceği program için son başvuru tarihi 31 Mayıs. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da deprem bölgesinden yapılan başvurular için özel bir kontenjan bulunacak. İki haftalık eğitim sonunda Akbank tarafından verilecek bilgilerle hazırlanacak katılımcı sunumları sonrasında ilk üç grup arasında yer alan katılımcılar, IAB üyesi firmalarda staj imkânlarından yararlanacaklar.

Bugüne kadar 520 mezun veren programı tamamlayanlar, eğitim sonrası kariyerlerine ilk adımlarını yine UniChallenge+ ile atıyor. Kampı takip eden üç ay içinde katılımcıların yüzde 60’ından fazlası staj ya da iş yoluyla sektöre adım atıyor. Dijital pazarlama iletişimi sektöründeki yetenek açığını gidermeye yönelik program, bu yıl da yeni adayları iş dünyasıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye unichallenge.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.