MediaCat

Edelman’a yeni medya ilişkileri direktörü

Edelman, Türkiye’deki büyümesine devam ediyor.

Edelman’a yeni medya ilişkileri direktörü

2012 yılında Türkiye ofisini açan ve müşteri portföyünü sürekli genişleten Edelman, kadrosunu da büyütmeye devam ediyor. Ajans, son olarak medya ilişkileri konusunda sektörün tecrübeli isimlerinden Mehmet Sinlenmez‘i kadrosuna ekledi.

Edelman Türkiye Medya İlişkileri Direktörü Mehmet Sinlemez2002 yılında Radikal Gazetesi‘nde muhabir olarak göreve başlayan Mehmet Sinlenmez, Akşam Gazetesi ve Businessweek Türkiye Dergisi’nde kariyerine devam etti. 2006 yılında Global Tanıtım Halkla İlişkiler’de Medya İlişkileri Direktörü olarak danışmanlık tarafına geçiş yapan Sinlenmez, ardından Tria İletişim ve Medyaevi’nde medya ilişkileri direktörü olarak çalıştı. 2009 yılından bu yana Bersay İletişim Grubu’nda Danışman olarak görev yapan Sinlenmez, teknoloji, perakende, finans, enerji, otomotiv, savunma ve havacılık gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren çok sayıda önemli şirkete hizmet verdi. Sinlenmez, 1 Temmuz 2013 tarihinden itibaren Edelman Türkiye‘de Medya İlişkileri Direktörü olarak göreve başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.