MediaCat

Grup 7’ye yeni genel müdür

Grup 7 İletişim Danışmanlığı’nın yeni genel müdürü Duygu Çavdar oldu.

Grup 7’ye yeni genel müdür

Müşteri portföyünde Halkbank, Sabancı Vakfı, Adel Kalemcilik, Nestlé Waters Türkiye ve Colin’s gibi markalar bulunan stratejik iletişim danışmanlığı ajansı Grup 7 İletişim Danışmanlığı’nda genel müdürlük görevine Duygu Çavdar getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Duygu Çavdar Ocak 2008’de müşteri ilişkileri ve proje yönetmeni olarak girdiği Grup 7 İletişim Danışmanlığı’nda 2010 yılında müşteri ilişkileri grup direktör yardımcısı, 2013’teyse müşteri ilişkileri grup direktörü olarak görev aldı. 2015 – 2016 yılında Boyner Grup şirketlerinden Hopi’nin kurumsal iletişim müdürü olarak çalışan Çavdar’ın iletişim sektöründe 10 yıllık tecrübesi bulunuyor.

Finans, sigorta, telekomünikasyon, teknoloji, gıda, hazır giyim, tekstil, gayrimenkul, ilaç ve otomotiv gibi sektörlerden şirkete iletişim danışmanlığı yapan Çavdar, Grup 7 İletişim Danışmanlığı Genel Müdürü olarak ajansın müşteri ilişkilerinden, iç işleyişinden, gelişim ve performansından sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.