MediaCat

Hill+Knowlton Strategies’de üst düzey atamalar

Ajans yeni genel müdür yardımcısı ve medya ilişkileri başkanını duyurdu.

Hill+Knowlton Strategies’de üst düzey atamalar

WPP bünyesinde faaliyet gösteren iletişim ajansı Hill+Knowlton Strategies Türkiye’de büyüme stratejisi kapsamında yapılan yeni görevlendirmeler çerçevesinde genel müdür yardımcılığına Hamit Güler, medya ilişkileri başkanlığınaysa Işıl Kaya atandı.

Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü mezuniyetinin ardından Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi alan Işıl Kaya, gazetecilik kariyerine 1988’de Tan gazetesinde sayfa editörü olarak başladı. Gazetecilik kariyeri boyunca Hürriyet, Akşam ve Tercüman gazetelerinin yazı işlerinde çalışan Kaya, 2007 yılında dahil olduğu halkla ilişkiler sektöründe medya direktörü ve genel koordinatör olarak çalıştı. 2012 yılında Hill+Knowlton Strategies Türkiye ailesine katılan Işıl Kaya Hill+Knowlton Strategies Türkiye Medya İlişkileri Başkanı olarak ajanstaki çalışmalarını sürdürecek.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültüresi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine 1999’da satış danışmanıı olarak başlayan Hamit Güler, altı yıl boyunca farklı PR ajanslarında görev aldıktan sonra 2007 yılında Hill+Knowlton Strategies Türkiye ekibine müşteri direktörü olarak katıldı. Uzmanlık alanları arasında kriz yönetimi, kurumsal iletişim, marka iletişimi, iletişim stratejileri geliştirilmesi ve entegre iletişim uygulamaları olan Güler Hill+Knowlton Strategies Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak ajanstaki çalışmalarına devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.