MediaCat

Bankaları ona sorun

HangiKredi’nin yeni reklam filmleri yayında.

Bankaları ona sorun

Kullanıcılarına finansal ürünler için hesaplama ve karşılaştırma hizmeti sunan HangiKredi, mevduat ve kredi kartı kategorileri için iki yeni reklam filmi yayınladı.

Bir banka şubesinde geçen filmlerde müşterilerin mevduat faiz oranları ve kredi kartı avantajlarını sordukları bankacılar, sorunun muhatabının bu devirde banka olmasının şaşkınlığını gizleyemiyor.

aRthuR imzası taşıyan filmlerin yönetmen koltuğunda Burcu Matur oturuyor.

HangiKredi Pazarlama Direktörü Mustafa Oral kampanyaların mesajını şöyle özetliyor: “Mevduat ve kredi kartı kategorileri için hazırladığımız yeni reklam filmlerimiz en avantajlı finansal ürünü bulmak için artık bankaya gitmenin zorunlu olmadığını anlatıyor. Müşterilerimize farklı finansal kategorilerde hizmet almak için bankalara gitmekten çok daha kolay, hızlı ve aynı zamanda güvenli bir dijital hizmet sunduğumuzu aktarıyoruz. Yani diyoruz ki, artık bankaların ürünlerini bankalara sormaya gerek yok; bankaları bize sorun!”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.