Anadolu’da bir kızım olsun diyenler buluştu

Katılımcılar, Brand Week Istanbul’un ilk gününün ardından, MediaCat Store’un açılışı sebebiyle Zorlu PSM ev sahipliğinde gerçekleşen kokteylde bir araya geldi.

08.11.2018 - 09:04 | MediaCat

Anadolu’da bir kızım olsun diyenler buluştu

Brand Week Istanbul’da dün akşam gerçekleşen özel bir kokteylle yılın en özel yeniliği kutlandı. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) “Anadolu’da Bir Kızım Var” projesine destek vermek adına hayata geçirilen MediaCat Store,  Zorlu PSM ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan tarafından tanıtıldı.

Özkan, kokteylde yaptığı konuşmada store’un amacını ve nasıl hayata geçirildiğini şu sözlerle ifade etti: “Bu yıl Brand Week Istanbul’da pek çok yenilik hayata geçirdik ama bir tanesi var ki, bizim için başka bir anlama ve öneme sahip. Sosyal sorumluluk yıllardır, MediaCat olarak çok önemsediğimiz bir alan. Hem sektöre hem de topluma fayda sağlamanın yollarını arıyoruz, bu amaca hizmet edecek işbirlikleri yapıyoruz.

Bu yıl da MediaCat olarak, ÇYDD’nin Anadolu’da Bir Kızım Var projesine destek vermek üzere çok değerli tasarımcılarla bir araya geldik. Burada bulunma sebebimiz olan MediaCat Store fikrini hayata geçirdik ve tasarımcılarımızdan, Felis Ödülleri ve MediaCat’ten ilham alan tasarımlar yapmalarını istedik. Ve bizi kırmayıp bu anlamlı projeye destek verdiler. Burada huzurlarınızda, Uğurcan Ataoğlu, Özge Güven, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Hakkı Mısırlıoğlu, Kenan Ünsal ve Haluk Erkmen’e bir kez daha can-ı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Tasarladıkları kupa, tişört, şapka, bloknot ve bez çantaları satın alarak, Anadolu’da Biz Kızım Var projesine destek verebilirsiniz.”

ÇYDD’nin Anadolu’da Bir Kızım Var projesi, Anadolu’daki kız öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Brand Week Istanbul bugün ve yarın gerçekleşecek oturumlarla devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.